INFORMACJE

Centrum Handlowe M Park w Radomiu to wymarzone miejsce codziennych zakupów w przyjaznej i życzliwej atmosferze. Znajdziecie tu Państwo szeroki asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych, artykuły gospodarstwa domowego, ubrania dla dzieci i dorosłych, kosmetyki, telefony komórkowe i akcesoria do nich, artykuły gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz, zabawki, biżuterię, sprzęt, rtv i agd oraz prasę.

W naszym Centrum można skorzystać także z różnorodnych usług: bank, apteka, kantor wymiany walut, poczta, paczkomat, operatorzy telefonii komórkowych, zegarmistrz i ubezpieczenia. W jednym z lokali gastronomicznych można zjeść szybką przekąskę lub zamówić pizzę na telefon.

Dla wszystkich naszych Klientów dostępny jest duży i wygodny parking.

Zapraszamy codziennie

Godziny otwarcia

Pasaż handlowy:

poniedziałek - sobota: 900 - 2100

niedziela handlowa: 1000 - 1900

Auchan:

poniedziałek - sobota: 730 - 2200

niedziela handlowa: 800 - 2100

poczta-polska-logo.jpgrtv-euro-agd-logo.jpgmaxi-zoo-logo.pngwosztyl-logo.pnginpost-logo.jpgwplatomat-logo.jpgplay-logo.jpgpolsat-box-plus-logo.jpgkomfort-logo.pngorange-logo.jpgRossmann-logo.jpgjysk-logo.jpgmillenium-logo.jpginmedio-logo.jpgvive-logo.pngskalski-logo.pngauchan-logo.pngdrmax-logo.jpgbankomat-logo.jpgzakatek-kaw-i-herbat.jpgkik-logo.jpgwakacyjny-swiat-logo.pngzegarmistrz-logo.jpgwakacje-pl-logo.jpgkomfort-lazienki-logo.pngtelepizza-logo.jpgt-mobile-logo.jpg