WIELKIE OTWARCIE ROSSMANNA W CH ECHO !

Już w najbliższą sobotę, 8 kwietnia, w Centrum Handlowym ECHO w Radomiu odbędzie się wielkie otwarcie drogerii Rossmann o powierzchni ok. 500 m2. To doskonała informacja dla wszystkich tych, którzy na co dzień korzystają z usług centrum.

Rossmann jest zlokalizowany w sąsiedztwie hipermarketu Auchan, przy głównym wejściu na pasaż. Na powierzchni sklepu znajdą się m.in. kosmetyki, perfumy, artykuły chemiczne, parafarmaceutyki oraz akcesoria dla dzieci. Dzięki otwarciu drogerii Rossmann klienci ECHO, przy okazji codziennych zakupów, będą mogli nabyć artykuły kosmetyczne i chemiczne z szerokiej gamy produktów oferowanych przez drogerię. Szeroki wybór produktów i przystępne ceny czynią Rossmann jedną z najbardziej popularnych i lubianych sieci drogerii w Polsce!
Sieć Rossmann obejmuje kilkaset sklepów w całej Polsce. Sklep będzie otwarty w tych samych godzinach co centrum handlowe – od poniedziałku do soboty od 09.00 do 21.00, a w niedziele od 10.00 do 19.00.

auchan-logo.pngkik-logo.jpgwakacyjny-swiat-logo.pngtelepizza-logo.jpgbankomat-logo.jpgmaxi-zoo-logo.pngpolsat-box-plus-logo.jpgjysk-logo.jpginmedio-logo.jpgzakatek-kaw-i-herbat.jpgorange-logo.jpgskalski-logo.pngkomfort-lazienki-logo.pngwplatomat-logo.jpgt-mobile-logo.jpgmillenium-logo.jpgvive-logo.pngRossmann-logo.jpginpost-logo.jpgzegarmistrz-logo.jpgrtv-euro-agd-logo.jpgwakacje-pl-logo.jpgpoczta-polska-logo.jpgdrmax-logo.jpgplay-logo.jpgwosztyl-logo.pngkomfort-logo.png