Maxi Zoo - Wspiera GOPR

Przyłącz się do akcji charytatywnej Maxi Zoo „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt” i wspieraj psy ratownicze GOPR.

Wystartowała VI edycja akcji charytatywnej - „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt”, w ramach której po raz czwarty można wesprzeć psy ratownicze Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Psi ratownicy GOPR są nieocenioną pomocą w ratowaniu ludzkiego życia na terenie całej Polski, często w niezwykle trudnych, wręcz ekstremalnych dla człowieka warunkach. Wszystkie osoby chcące wspierać szkolenie i stałe podnoszenie kwalifikacji czworonożnych ratowników, mogą kupić okazjonalne bransoletki w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo lub na stronie www.maxizoo.pl. Koszt tej wyjątkowej bransoletki to 10 zł. Dochód z ich sprzedaży zostanie w całości przekazany Fundacji GOPR. Akcja potrwa do końca roku lub do wyczerpania zapasu bransoletek.

Bez względu na warunki pogodowe czy niezwykle wymagające górskie tereny, psi ratownicy GOPR od ponad 45 lat niosą pomoc ludziom, którzy znaleźli się w sytuacji zagrażającej życiu lub zaginęli. Bez ich niezwykłych umiejętności i sprawności, wiele akcji poszukiwawczych nie mogłoby zakończyć się powodzeniem. Jednak, żeby nadal mogły skutecznie pomagać ludziom wymagają stałego, intensywnego szkolenia prowadzonego przez uznanych, międzynarodowych specjalistów. Dlatego celem tegorocznej akcji, prowadzonej przez Maxi Zoo Polska, jest zgromadzenie środków ze sprzedaży bransoletek i przekazanie ich na dalsze szkolenie psów ratowniczych GOPR przez polskich i europejskich trenerów. Podczas akcji poszukiwawczych psi bohaterowie ulegają kontuzjom, dzięki zebranym funduszom będzie można zapewnić im także odpowiednie leczenie i niezbędne zabiegi. Jednocześnie część środków, podobnie jak w zeszłym roku, zostanie przeznaczonych na rozbudowanie psich struktur i włączenie w ich szeregi nowych czworonożnych ratowników oraz kontynuowanie stałej i profesjonalnej opieki weterynaryjnej.
Wszystkie osoby, które pragną wesprzeć akcję mogą kupić wyjątkową, okazjonalną bransoletkę w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo lub na stronie www.maxizoo.pl. W tym roku można kupić bransoletki dla dorosłych w dwóch wersjach kolorystycznych oraz po raz pierwszy w wersji dla dzieci, koszt bransoletki to 10 zł. za sztukę. Wzór łapki na bransoletce jest symbolem wsparcia psich ratowników, ale może też być wyjątkowym prezentem dla każdego miłośnika zwierząt. Podczas zeszłorocznej edycji, udało się zebrać rekordową sumę 120 000 złotych, kwota ta w całości zasiliła konto Fundacji GOPR.
- Z dumą już po raz czwarty, w ramach naszej cyklicznej akcji charytatywnej „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt”, rozpoczęliśmy działania, których celem jest wsparcie psów ratowniczych GOPR. Jest to dla nas akcja szczególna, bo zdajemy sobie sprawę jak bardzo pomoc i umiejętności psich bohaterów są potrzebne w ratowaniu ludzkiego życia. Dlatego każda złotówka się liczy, aby zapewnić im nie tylko odpowiednie szkolenie, ale i warunki bytowe, na które w pełni zasługują. Jestem szczęśliwy, że akcja z roku na roku odbija się co raz większym echem i dołączają do niej kolejne osoby, które kochają zwierzęta. Przez ostatnie 3 lata udało nam się zebrać ze sprzedaży bransoletek i przekazać Fundacji GOPR łącznie 291 000 złotych. Zdajemy sobie sprawę, że ta suma nie pokrywa wszystkich potrzeb, tym bardziej zachęcam do przyłączenia się do tegorocznej akcji i wsparcia psich bohaterów, bez których często szanse na ocalenie ludzkiego życia byłyby zerowe - komentuje Wojciech Kamiński, Dyrektor Zarządzający Maxi Zoo Polska.
Zachęcamy do odwiedzenia strony akcji: https://www.maxizoo.pl/wspolniedlazwierzat

Wstecz

vive-logo.pngkomfort-logo.pngzakatek-kaw-i-herbat.jpgjysk-logo.jpgzegarmistrz-logo.jpgpoczta-polska-logo.jpgauchan-logo.pngwakacje-pl-logo.jpgplay-logo.jpgwosztyl-logo.pnginmedio-logo.jpgmillenium-logo.jpgkomfort-lazienki-logo.pngwakacyjny-swiat-logo.pngbankomat-logo.jpgkik-logo.jpgt-mobile-logo.jpgorange-logo.jpgmaxi-zoo-logo.pnginpost-logo.jpgwplatomat-logo.jpgskalski-logo.pngtelepizza-logo.jpgpolsat-box-plus-logo.jpgRossmann-logo.jpgrtv-euro-agd-logo.jpgdrmax-logo.jpg