Plus Polsat Box

telefon:

strona www: www.plus.pl i www.polsatbox.pl

Lokal numer: 10

PLUS

Zapraszamy do wspólnego Punktu Sprzedaży Plusa i Polsat Box

Jesteśmy liderem rynku telekomunikacji i rozrywki w Polsce. Tworzymy i dostarczamy atrakcyjne treści telewizyjne i online, produkty telekomunikacyjne oraz inne usługi i urządzenia dla Klientów Indywidualnych i ich domów oraz Klientów Biznesowych. Do tego celu używamy najlepszych i najnowocześniejszych technologii, w tym sieci Internetu piątej generacji.

Polsat Box (dawny Cyfrowy Polsat) umożliwia wybór treści i najciekawszych kanałów oraz dostępu do nich w dowolny, wybrany przez Klienta sposób.

Plus łączy ludzi dzięki ultranowoczesnym technologiom komunikacyjnym i najlepszemu internetowi 5G w Polsce.

Dodatkowo naszym Klientom proponujemy unikalny Domowy Program Oszczędnościowy smartDOM, który pozwala na uzyskiwanie rabatów za łączenie usług Plusa i Polsat Box.

Swoje usługi oferujemy za pośrednictwem wszechstronnie przeszkolonych Doradców Klienta. Służymy także doradztwem i profesjonalną pomocą w obsłudze naszego sprzętu i multimedialnych usług.

Spytaj Doradcę o aktualne oferty dostępne w Punkcie Sprzedaży.

www.plus.pl

www.polsatbox.pl

Rossmann-logo.jpgdrmax-logo.jpgskalski-logo.pngbankomat-logo.jpgtelepizza-logo.jpginpost-logo.jpgplay-logo.jpgkomfort-logo.pngorange-logo.jpgkomfort-lazienki-logo.pngt-mobile-logo.jpgkik-logo.jpgwakacyjny-swiat-logo.pngzegarmistrz-logo.jpgjysk-logo.jpgzakatek-kaw-i-herbat.jpgpolsat-box-plus-logo.jpgvive-logo.pngbajka-logo.pnginmedio-logo.jpgwosztyl-logo.pngrtv-euro-agd-logo.jpgpoczta-polska-logo.jpgmaxi-zoo-logo.pngmillenium-logo.jpgwplatomat-logo.jpgauchan-logo.png