JYSK

telefon:

strona www: www.jysk.pl

Lokal numer: 2

 

JYSK GROUP - ma swoje korzenie w Skandynawii. Pierwszy sklep otwarto w Danii w 1979 roku. Dziś JYSK GROUP posiada ponad 2400 sklepów oraz 20000 pracowników w 45 krajach.  W Niemczech i Austrii grupa działa pod nazwą Dänisches Bettenlager. Nazwa JYSK obowiązuje w pozostałych krajach. Ambicją JYSK GROUP jest oferowanie dobrej oferty dla każdego i obecność na każdym kontynencie. Właścicielem JYSK GROUP jest Lars Larsen, który jest również właścicielem sieci meblowych Bolia.com, IDEmøbler oraz ILVA – jak i wielu innych firm. Łączny obrót sieci LARS LARSEN GROUP to 3,4 miliarda euro.

Scandinavian Sleeping & Living
JYSK otwiera co tydzień więcej niż 2 nowe sklepy. Każdego roku sprzedajemy prawie 3 miliony materaców i ponad 8 milionów poduszek. Takie osiągnięcia dają nam pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych kołder, poduszek i materaców w Europie. W JYSK sprzedajemy również całą gamę innych produktów przeznaczonych do domu, takich jak meble, artykuły do przechowywania, komplety pościeli, meble ogrodowe oraz akcesoria łazienkowe.

  JYSK - kim jesteśmy?
W 1979 roku młody przedsiębiorca Lars Larsen otworzył w Danii swój pierwszy skandynawski sklep JYSK. Od tego czasu jego ambicją stało się dostarczanie świetnych skandynawskich ofert związanych z kulturą snu i dobrym mieszkaniem. Lars Larsen pozostaje właścicielem firmy do dnia dzisiejszego, a w JYSK jesteśmy dumni z naszego skandynawskiego pochodzenia. Klienci JYSK mogą doświadczać naszych skandynawskich korzeni nie tylko obserwując naszą kulturę organizacyjną, styl zarządzania i wartości jakie reprezentujemy, ale również otaczając się oferowanymi przez nas produktami, które podporządkowane są zasadom skandynawskiego wzornictwa: są proste w formie, funkcjonalne, trwałe i o wysokiej jakości. W JYSK chętnie dzielimy się naszą filozofią z resztą świata.

  Świetne oferty
JYSK jest znane przede wszystkim z tego, że oferuje swoim klientom świetne oferty. Przygotowując oferty potrafimy znaleźć produkty, które zaspokajają konkretne potrzeby naszych klientów. Dzięki temu, że kupujemy duże ilości towaru możemy sprzedawać produkty o wysokiej jakości po bardzo konkurencyjnych cenach, dając Wam nowe, świetne oferty co tydzień. U nas zawsze znajdziesz świetne oferty w kategoriach Basic, Plus i Gold.

  Możliwość łatwych zakupów
Chcemy, aby Twoje doświadczenia zakupowe u nas były najlepsze z możliwych – co oznacza, że z łatwością znajdziesz i kupisz u nas to czego potrzebujesz. Zapewniamy różne opcje dostawy oraz posiadamy korzystną dla klienta politykę dotyczącą zwrotu towaru.

  Jakość godna zaufania
W JYSK otrzymujesz trwałe i łatwe w montażu produkty. Dodatkowo nasze produkty posiadają korzystne dla klienta okresy gwarancyjne - na przykład oferujemy do 25 lat gwarancji na materace i do 10 lat gwarancji na kołdry.

zakatek-kaw-i-herbat.jpgdrmax-logo.jpgskalski-logo.pngmillenium-logo.jpgwosztyl-logo.pngrtv-euro-agd-logo.jpgpoczta-polska-logo.jpgt-mobile-logo.jpgjysk-logo.jpginmedio-logo.jpgorange-logo.jpgbajka-logo.pngzegarmistrz-logo.jpgbankomat-logo.jpgauchan-logo.pngpolsat-box-plus-logo.jpgkomfort-lazienki-logo.pnginpost-logo.jpgwakacyjny-swiat-logo.pngRossmann-logo.jpgmaxi-zoo-logo.pngwplatomat-logo.jpgtelepizza-logo.jpgvive-logo.pngkik-logo.jpgplay-logo.jpgkomfort-logo.png